Ugrás a tartalomra

KIÁLLÍTÁS TÁMOGATÓ

A megújuló Közlekedési Múzeum a volt Északi Járműjavító területén mintegy tízezer négyzetméteres új állandó kiállítást készít elő. Az épület és a kiállítás tervezését az intézmény a nemzetközi tervpályázaton kiválasztott New York-i Diller Scofidio+Renfro irodával közösen kezdte el. A Múzeum a 21. század által támasztott elvárásoknak való megfelelést tűzi ki célul; a nemzetközi múzeumi trendek követése, és az ezekhez való igazodás kiemelten fontos számunkra.

Az építkezés megkezdéséig a Múzeum minden évben májustól-október végéig nagy szabású időszaki kiállítást tart a területen, amely megvalósításához, valamint egyéb kiállításainkhoz határozott/határozatlan idejű munkavállalókat keres.

Időszaki és állandó kiállításaink megvalósítása érdekében megbízható, önálló és felelősségteljes munkatársakat keresünk

pozíciókba!

A kiállítások megvalósításához kapcsolódó különböző feladatkörök:

  • Teremfelügyelői főbb feladatok: a kiállításra érkező látogatók udvarias útbaigazítása, információkkal való ellátása és a kiállítás, valamint az abban kiállított műtárgyak felügyelete;
  • Pénztárosi főbb feladatok: jegyek értékesítése, pénzkezelés, pénztárgépek ellenőrzése, pénztárgépek beüzemelése, pénztári rend tartása, napi elszámolás a bevétellel;
  • Informatikai támogatói főbb feladatok: a kiállítás installációs elemeinek és támogató informatikai eszközeinek ellenőrzése, szükség szerinti beüzemelése (monitorok, terepasztal stb.), informatikai jellegű karbantartás, támogatása.
  • Műszaki támogatói főbb feladatok: rendezvények alkalmával az épület ellenőrzése, egyéb eszközök úgy, mint kordonok, marketing eszközök kihelyezése, árubeszállítás és árú mozgatás. Kisebb karbantartási javítások kivitelezése a kiállítói és a dolgozói térben.

Pályázati feltételek

  • Középiskolai végzettség (egyetemi/főiskolai tanulmányok mellett is végezhető)
  • Erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előélet)
  • Lojális, felelősségteljes, határozott és energikus személyiség
  • Kiváló együttműködési- és kommunikációs készség
  • Nyitottság a kiállítások nyitvatartásához igazított beosztás teljesítéséhez

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés a közlekedési szektor iránt

Amit ajánlunk

  • Változatos feladatok
  • Lendületes, fiatal csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • A Múzeum rendezvényein való ingyenes részvétel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését,
kérjük küldje el jelentkezését a karrier@kozlekedesimuzeum.hu címre.

Jelentkezéséhez kérjük csatolni önéletrajzát, valamint egy nyilatkozatot arról, hogy az önéletrajza megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a megadott adatait a pályázatot kiíró adatkezelő a kiválasztási folyamat lefolytatása érdekében, a beérkezéstől számított 1 évig kezelje.