A kosarad üres

Kosárban 0 tétel

HAMAROSAN!

2022.03.28 - 13:45
Már a nyomdában új kiadványunk, Villányi György hiánypótló munkája.

Kedves Vásárlónk!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy már a nyomdában van az új kiadványunk, Villányi György A magyar mozdonygyártás nagykönyve c. kiadványa.

A Közlekedési Múzeum gondozásában megjelenő kiadvány több, mint 350 képpel illusztrált kézikönyv, alapmű lesz a mozdonygyártás témában. A könyv szerzője közel fél évszázadot tevékenykedett a vasúti járműgyártás területén, emellett kifejtett vasúttörténeti tevékenysége széles nemzetközi körökben is ismertté vált. Ezen könyv megírásával egy régi hiányt kívánt pótolni; az egyes vasutak és járműtípusok ismert leírásai után egy átfogó mű született a hazai vasúti járműgyártók, valamint az összes Magyarországon gyártott mozdonytípus történetének és jellemzőinek áttekintésével. A könyv közérthető módon ismerteti a mozdonyokat gyártó járműgyárak és műhelyek vasúti járműgyártáson túlmenő tevékenységét és valamennyi hazai mozdonytípust a hatalmas Mallet-, vagy villamos mozdonyoktól egészen a téglagyárak agyaggödreit kiszolgáló aprócska vontatójárművekig.

Várható megjelenés: 2022. május második fele.

Bővebb információ a termékkel és az előrendeléssel kapcsolatban:

Villányi György - A magyar mozdonygyártás nagykönyve / Webáruház (kozlekedesimuzeum.hu)

Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.