A kosarad üres

1.173 Ft + ÁFA
Cikkszám SA20230001
Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum (MMKM)
Mennyiség:
Klikkeljen a cellába a nagyobb mennyiség kijelöléséhez.
Leírás

A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum hiánypótló jelleggel, saját fejlesztésben, hazai fotográfusok és grafikusok által alkotta meg új kártyajátékát, amellyel a Magyarország sínpályáin valaha futott valamennyi gőzmozdonynak kíván emléket állítani játékos formában.

Minden pakli 49 darab gőzmozdonyt mutat be, amelyek közül több is megtalálható Múzeumunk gyűjteményében. Válogatásunk fő szempontjai közé tartozott, hogy a magyar vasútvonalakon közlekedő, legmeghatározóbb gőzmozdonyokat tüntessük fel a kártyákon. Nem maradhatott ki a MÁV 335-ös szerkocsis gőzmozdonya (az első Magyarországon sorozatban gyártott gőzmozdony), amelynek 1:5-ös méretarányú modellje gyűjteményünk egyik legértékesebb darabja, továbbá a 424-es mozdony, amelyet a "legmagyarabb mozdonynak is neveznek", hiszen magyar tervező által magyar gyárban készült.

A kártyákon archívumi képek segítségével illusztráljuk azokat a járműveket, amelyekből már nem láthatunk eredeti példányt vagy restaurálás alatt állnak.

Hasonló termékek
Ez a találati lista üres, a megadott szűrési feltételeknek nem felel meg egy termék sem.
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.