A kosarad üres

Kosárban 0 tétel

Csomagfeladás szünetelése

2022.07.27 - 11:09
Ezúton hívjuk fel figyelmüket, hogy a webshop-ban leadott rendelések esetében a csomagfeladás 2022. augusztus 1 és augusztus 9-e között szünetel.

Tisztelt Vásárlóink!

Ezúton hívjuk fel figyelmüket, hogy a webshop-ban leadott rendelések esetében a csomagfeladás 2022. augusztus 1 és augusztus 9-e között szünetel. A hónap legutolsó csomagfeladása július 29-e (péntek), majd ezt követően a legkorábban augusztus 10-én (szerdán) lesz csomagfeladás. Megrendelésük esetén kérjük ezt figyelembe venni!

A webshop-ban megtalálható termékek az időszaki kiállításunk (további részletek ITT) múzeum shop-jában ez idő alatt is megtekinthetőek és megvásárolhatóak a kiállítás nyitvatartási ideje alatt.

Cím: 1101 Budapest, Kőbányai út 24-28. (A volt Északi Járműjavító)

Nyitvatartás:

Hétfő: ZÁRVA

Kedd - Vasárnap: 10.00 - 18.00 (a jegypénztár és a múzeum shop 17.30-kor zár)

A múzeum shop-ban lehetőség van készpénzes és bankkártyás fizetésre. A múzeum shop SZÉP kártyát nem fogad el.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!

Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.