A kosarad üres

Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Scolar Kiadó Kft.
Mennyiség:
Klikkeljen a cellába a nagyobb mennyiség kijelöléséhez.
Leírás

Melyik vonattal utazunk? Mit csinál a kalauz vagy pedig hol ül a mozdonyvezető? A gyermekek első utazásukkor sok sok ilyen és ezekhez hasonló kérdést tehetnek fel szüleik számára. Ez a képes könyv rövid történetekkel segít ráhangolni a gyermekeket az első vonatútjukra.

Borító lapozó
Kötésmód ragasztott
Oldalak száma 24 oldal
Méretek 205 mm × 175 mm ×15 mm
Tömeg (g) 295 gramm
Megjelenés 2019
ISBN 9789635090051
Nyelv magyar
Felelős kiadó Scolar Kiadó Kft.
Fordító Érsek-Obádovics Mercédesz
Illusztrátor Wolfgang Metzger, Peter Nieländer
Ehhez a termékhez ajánlott
3.900 Ft
Mióta közlekedünk villamossal? Miért nem lehet Budán trolival utazni? Ebből a könyvből többek között ezekre a kérdésekre is választ kapsz. Ebben a könyvben olyan közlekedési eszközökről is olvashatunk, mint például régi autók, vonatok, hajók, repülők. A kötet, mint címe is elárulja, 500 közlekedési eszközt mutat be számtalan hozzájuk kapcsolódó érdekességgel és történettel.
Van készleten, rendelhető.
A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum játékos kiadványa.
7.990 Ft
Plüss jármű sínautóbusz nem csak gyerekeknek! Másnéven Árpád. Tudtad? Magyarország első gyorssínautóbusza a Ganz vállalat által gyártott Aamot sorozatú gyorssínautóbusz. A magyar gyártású motorkocsi hazai viszonyoknak megfelelő konstrukcióját a belga motorkocsi tervei alapján dolgozták ki. A Ganz (Budapest) ebből a típusból 7 db-ot gyártott le. Az első jármű, Aamot 20 (Árpád) hivatalos hazai bemutatóját 1934. augusztus 30-án tartották. E bemutatót követően nemzetközi bemutatóutakra indult, ahol számos siker kísérte. A MÁV Árpád típusú motorkocsijainak további sorsait a háború igencsak befolyásolta. Az Árpád, a Mátyás Király és a Huba nevű motorkocsik a háború áldozatává váltak. Az utolsó fennmaradt példányt 1987-ben történt felújítása után, emlékeztetőül a sorozat első járművére Árpádnak nevezték el.
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.