A kosarad üres

Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Holnap Kiadó Kft.
Mennyiség:
Klikkeljen a cellába a nagyobb mennyiség kijelöléséhez.
Leírás

Gyere velünk időutazásra és pillants be a tudományos felfedezések és műszaki találmányok világába!

Időszámításunk előtt 3500-ból indulunk ki, hogy szót ejtsünk az ékírásról, a papír, a kerék vagy a számológép feltalálásáról, olyan találmányokról, amiknek a létét ma természetesnek vesszük, de azokban az időkben, amikor létrejöttek, feltalálásukhoz nagyobb fantáziára volt szükség, mint mai technikai felszereltségünk kialakulásához. Időutazásunkon a modern technológiákhoz, a tabletekhez és a szupermodern repülőgépekhez érkezünk meg. Alberttel végigjárjuk valamennyi, a találmányok szempontjából fontos évszázadot, és minden fontos találmányról elmondjuk a legfontosabbakat. Végül áttekintő időtengelyeken foglaljuk össze az egyes csoportokat. Ha felkészültél, kezdődhet az időutazás!

Borító Keménytáblás
Kötésmód ragasztott
Oldalak száma 40 oldal
Méretek 265 mm × 235 mm × 40 mm
Tömeg (g) 401 gramm
ISBN 978-963-34935-8-8
Nyelv magyar
Felelős kiadó Holnap Kiadó Kft.
Megjelenés 2021
Illusztráció színes rajzokkal
Illusztrátor Jan Klimes
Sorozat Időutazó
Ehhez a termékhez ajánlott
1.950 Ft
Ez a képes könyv rövid történetekkel segít ráhangolni a gyermekeket az első vonatútjukra.
3.900 Ft
Mióta közlekedünk villamossal? Miért nem lehet Budán trolival utazni? Ebből a könyvből többek között ezekre a kérdésekre is választ kapsz. Ebben a könyvben olyan közlekedési eszközökről is olvashatunk, mint például régi autók, vonatok, hajók, repülők. A kötet, mint címe is elárulja, 500 közlekedési eszközt mutat be számtalan hozzájuk kapcsolódó érdekességgel és történettel.
8.490 Ft
Plüss jármű mozdony nem csak gyerekeknek! Beceneve "Bobó" Tudtad? "A MÁV M44 sorozat a MÁV legnagyobb darabszámú, Bo’Bo’ tengelyelrendezésű tolatómozdonya. A magyar vasúti járműgyártás legsikeresebb típusa. Egyszerű robusztus szerkezete és megbízhatósága miatt igen kedvelt és kifejlesztésének idején kategóriájában világviszonylatban is az egyik legjobban sikerült típusnak számított." (Wikipedia)
8.490 Ft
Plüss jármű a MÁV 424 mozdony nem csak gyerekeknek! Beceneve "Bivaly" Tudtad? A 424-es a MÁVAG (Budapest) által 1924 és 1958 között gyártott gőzmozdonytípusa. Ebből a mozdonytípusból hazánkban 514 db-ot gyártottak, melyből 365 db a MÁV-nak, 149 db pedig külföldi megrendelésre készült. A mozdony a „Bivaly” becenevet viseli. A máig meglévő 424-esek közül a 424.001-es mozdony, mely e plüss termék mintájának alapjául is szolgál, a világháborút követően Jugoszláviába került, ahol selejtezése után a zágrábi fűtőházban volt kiállítva. 1997-ben visszakerült hazánkba, s így 1998-tól a Közlekedési Múzeum városligeti épülete előtt lelt új otthonra, ahol a látogatók is megcsodálhatták. Jelenleg az MMKM időszakos kiállításán tekinthető meg, a volt Északi Járműjavító dízel csarnokában.
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.