A kosarad üres

8.990 Ft
7.079 Ft + ÁFA
Cikkszám BI202300050
Elérhetőség Nincs raktáron, nem rendelhető.
Gyártó Plüssautó gyár/Kasuba-Ker Kft.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető meg.

Megérkezett plüss jármű  családunk legújabb tagja a KISS Motorvonat!

Gyermekeknek kiváló választás, mert nem törik, és ha piszkos lesz, levehető és mosható huzatának köszönhetően könnyen tisztítható.

Minden gyermek ezen szeretne utazni! Szerezd be gyermekednek és utazzatok együtt a KISS vonaton!
Nézd meg plüss jármű családunk többi tagját is, és szerezd meg gyűjteményed további darabjait!

A termék tulajdonságai:

• hossza: 66 cm
  • anyaga: szivacs és plüss
  • rendeltetése: kézzel készült ajándéktárgy
  • származási hely: EU Magyarország
  • ajánlott korosztály: 3 éves kortól
  • tisztítás: Kézi/gépi mosással max. 40°C fokon
  • levehető huzat

Tudtad?

(Wikipedia)

Ehhez a termékhez ajánlott
Nincs készleten, nem rendelhető.
8.990 Ft
Plüss jármű vonat nem csak gyerekeknek! A méltán híres KISS Motorvonatok a mindennapjaink része. A MÁV legújabb büszkesége! Minden gyermek ezen szeretne utazni! Tudtad? "Az eredeti „DOSTO” név a német Doppelstock, azaz duplatörzsű, emeletes szóból származik. 2010 szeptembere óta a Stadler a vonatot „KISS”-nek nevezi, ami a Komfortabler Innovativer Spurtstarker S-Bahn-Zug rövidítése, ami „komfortos, innovatív, vágtázni képes elővárosi vonat”-ot jelent.[3] A vágtázó képesség azt jelenti, hogy a vonat képes rövid ideig, néhány percig akár 6000 kW fölötti teljesítményt is leadni, amivel megelőzhet más vonatokat rövid kiépítésű expressz-vágányokon" (Wikipedia) ( Calling All Service Planners. caltrain-hsr.blogspot.nl. [2017. március 20-i dátummal az eredetiből archiválva]. (Hozzáférés: 2017. március 20.)
Van készleten, rendelhető.
8.490 Ft
Plüss jármű vonat nem csak gyerekeknek! A méltán híres FLIRT Motorvonatok a mindennapjaink része. Tudtad? A FLIRT a Stadler Rail által Svájcban gyártott többrészes motorvonat. Neve egy német mozaikszó, a Flinker Leichter Innovativer Regional-Triebzug (gyors, könnyű, innovatív regionális szerelvény) rövidítése. A világ legnagyobb FLIRT-flottája Magyarországon, a MÁV tulajdonában van. (INDEX Sánta András)
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.