A kosarad üres

Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Team Jumbo Visma Team Jumbo Visma
Mennyiség:
Klikkeljen a cellába a nagyobb mennyiség kijelöléséhez.

Valter Attila - Póló

Rendeld meg Valter Attila egyedülálló  Magyar Bajnoki mezét!

Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum kínálatában kizárólagosan nálunk kapható többféle méretben hazánkban.

Valter Attila termékei Valter Attila - Magyar Bajnoki kerékpáros mez (hosszú) / Webáruház (kozlekedesimuzeum.hu)  Valter Attila - Magyar Bajnoki kerékpáros mez / Webáruház (kozlekedesimuzeum.hu)  Valter Attila - Magyar Bajnoki kerékpáros szélálló mellény / Webáruház (kozlekedesimuzeum.hu) időszaki kiállításunkon is megvásárolhatóak, és fel is próbálhatóak.
Helyszín: Északi Járművavító a Bringára váltva időszaki kiállítás- Múzeum Shop 1011 Budapest Kőbányai út 24-28.

Nyitva tartás : szerdától - vasárnapig 10-17 óra között

A kiállítás 2023 október 23-ig látogatható.

Valter Attiláról

Valter Attila fiatal magyar kerékpáros, aki 2022/2023 telén csatlakozott a Jumbo-Visma csapatához. 2020- ban megnyerte a Tour the Hongrie.   2021-es Giro d’Itali-án  az összetett versenyben 14-én, a 25 éven aluliak értékelésében 6-ként rangsorolták. 2022-es Strade Bianche-ban elért 4. helye sem maradhat észrevétlen.
A magyar játékos 2023-ban piros-fehér-zöld bajnoki mezben képviseli a Jumbo-Visma csapatot, miután megnyerte a 2022-es országos bajnokságot.

Termékinformációk:

Rendelhető méretek: S, M, L, XL , XXL

Gyermek: 122, 134, 146, 158  ( megjegyzésbe írd be a méretet amit szeretnél megvásárolni)

Márka: AGU

Anyaga: 100 % organikus pamut

Gyártó : Team Jumbo-Visma

Hasonló termékek
Van készleten, rendelhető.
11.500 Ft
Valter Attila - Póló Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum kínálatában kizárólagosan nálunk kapható többféle méretben hazánkban.
Van készleten, rendelhető.
28.699 Ft
Valter Attila - Magyar Bajnoki kerékpáros szélálló mellény Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum kínálatában kizárólagosan nálunk kapható többféle méretben hazánkban.
Nincs készleten, nem rendelhető.
29.900 Ft
Valter Attila - Magyar Bajnoki kerékpáros mez Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum kínálatában kizárólagosan nálunk kapható többféle méretben hazánkban.
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.