A kosarad üres

4.990 Ft
Christian Wolmar - A vasút története
4.990 Ft
Hollós Szilvia Andrea és Zsigmond Gábor kötetével időben visszarepülhetünk a második világháború végéig, ugyanis a szerzőpáros ebben a művében a dunai hajózás budapesti történetét tekinti át ezen időszakig.
3.500 Ft
Régmúlt időket idéz fel ez a kötet, mely végig vezeti az olvasót a magyar folyami hajózás, illetve a budapesti hajógyártás hőskorán, fénykorán, illetve gyors hanyatlásán.
5.775 Ft
A sétálható város kézikönyve Jeff Speck, az egyik legbefolyásosabb ma élő várostervező egyszerű, közérthető lépésekre bontva mutatja be, hogyan juthatunk közelebb és közelebb a barátságos, vonzó, emberhez méltó környezet megteremtéséhez.
2.490 Ft
Mikor elindul a vonat... - Vasúti kalandozások
Kovách László - Mikor elindul a vonat... - 424-es, az első 90 év
2.490 Ft
Kovach László - Mikor elindul a vonat... - Kisvasutakkal Magyarországon
1.995 Ft
Kovách László - Mikor elindul a vonat... - Országokon át - újra vasúttal
Kovách László - Mikor elindul a vonat... - Történetek a vasútról
Kovách László - Mikor elindul a vonat... - Történetek kisvasutakról
Van készleten, rendelhető.
A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum játékos kiadványa.
2.250 Ft
Domonkos Csaba: A Lánchíd története 1849-től a XXI. századig Közlekedés és Technikatörténeti szemle 2018
2.250 Ft
Domonkos Csaba: A Lánchíd története 1849-től a XXI. századig Közlekedés és Technikatörténeti szemle 2019
6.500 Ft
Domonkos Csaba: A Lánchíd története 1849-től a XXI. századig Közlekedés és Technikatörténeti szemle 2021
6.500 Ft
Domonkos Csaba: A Lánchíd története 1849-től a XXI. századig Közlekedés és Technikatörténeti szemle 2022
6.500 Ft
Domonkos Csaba: A Lánchíd története 1849-től a XXI. századig Közlekedés és Technikatörténeti szemle 2023
3.990 Ft
5.990 Ft
A Közlekedik a székesfőváros a "Közlekedik a főváros" c. kiadvánnyal megegyező módon és formában mutatja be a budapesti közlekedés 1914-1949 közötti időszakát.
Nincs készleten, nem rendelhető.
1.490 Ft
Négyesi Pál kötete tágabb technikatörténeti és geopolitikai kontextusba helyezve mutatja be a Budapest - Konstantinápoly túraútvonalat. A ma már elképesztő és elképzelhetetlen útviszonyok és feltételek között zajló kalandok mellett sorra veszi az indulók ambícióit és társadalmi státuszát, továbbá a gépjárművek teljesítményéről, felszereltségéről is izgalmasan mesél.
2.949 Ft
Octogon Architecture & Design 2019-es különszáma, amely a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum új, jövőbeli otthonának terveit mutatja be.
2.900 Ft
Időszámításunk előtt 3500-ból indulva a könyv végig vezeti a modern technológiákhoz, a tabletekhez és a szupermodern repülőgépekhez az olvasót.
8.990 Ft
Akiket a történelmi Magyarország egyetlen tengeri kikötőjének története, az egykor jelentős magyar kereskedelmi tengeri hajóflotta működése, és a ma Horvátországhoz tartozó Fiume (Rijeka) magyar múltja érdekel, azoknak ez a kötet nem hiányozhat a könyvespolcukról.
Nincs készleten, nem rendelhető.
8.990 Ft
A Közlekedési Múzeum gondozásában megjelenő kiadvány több, mint 350 képpel illusztrált kézikönyv, alapmű lesz a mozdonygyártás témában.
3.900 Ft
Zichó Viktor: Az egyenlítőn és a sarkkörön túl
1 2 »
1 - 24 / 26 termék
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.