A kosarad üres

Elérhetőség Raktáron, rendelhető.
Gyártó Városháza Kiadó
Mennyiség:
Klikkeljen a cellába a nagyobb mennyiség kijelöléséhez.
Leírás

Tizenkét óra után öt perccel a király beleült az egyik földíszített kocsiba, melyben kívüle a fogadására megjelent urak is helyet foglaltak. Egy másik üres kocsi ment a királyi kocsi előtt, melyet Stromszky és Lukács mérnökök vezettek. Őfelsége szakszerű kérdéseket intézett útja közben az igazgatókhoz s megjegyezte: "Ilyen gyorsan még nem épült vasút, mint ez a vasút", majd azt mondta: "A vasút igen szép, s örülök, hogy megtekinthettem".

Borító Keménytáblás, védőborítóval
Kötésmód fűzött
Oldalak száma 234 oldal
Méretek 235 mm × 155 mm × 18 mm
Tömeg (g) 610 gramm
ISBN 978-963-96696-7-3
Nyelv magyar
Felelős kiadó Városháza Kiadó
Megjelenés 2021
Származási hely EU (Magyarország)
Illusztráció színes és fekete-fehér képekkel
Ehhez a termékhez ajánlott
6.500 Ft
A Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum kiadványa.
5.990 Ft
A Közlekedik a székesfőváros a "Közlekedik a főváros" c. kiadvánnyal megegyező módon és formában mutatja be a budapesti közlekedés 1914-1949 közötti időszakát.
3.900 Ft
Mióta közlekedünk villamossal? Miért nem lehet Budán trolival utazni? Ebből a könyvből többek között ezekre a kérdésekre is választ kapsz. Ebben a könyvben olyan közlekedési eszközökről is olvashatunk, mint például régi autók, vonatok, hajók, repülők. A kötet, mint címe is elárulja, 500 közlekedési eszközt mutat be számtalan hozzájuk kapcsolódó érdekességgel és történettel.
Title Text
Kedves vásárlónk!
Új szolgáltatással bővültünk!
Személyes Átvétel

Személyes átvétel minden kedden 9-16 óráig van lehetőség.
Cím: 1072 Budapest Rákóczi út 42. 8. emelet Magyar Műszaki és Közlekekdési Múzeum ( Blaha Lujza térnél)
Kapcsolat: Podhorszki Veronika   06-30-514-6339

Nem lépek be.